Proste kroki – jak znaleźć pracę

Krok 1

ZAREJESTRUJ SWOJE CV

Niezależnie od tego, czy na naszej stronie internetowej znajduje się aktualnie interesująca Ciebie oferta, czy też nie – koniecznie wypełnij formularz już dzisiaj.

Codziennie szukamy fachowców z branży budowlanej dla naszych klientów i pojawiają się nowe oferty. Jakie? Sprawdź tutaj! Spełniasz wymagania?

Istnieje bardzo duża szansa, że wkrótce będziemy się z Tobą kontaktować.

cv

WAŻNE! DOŁĄCZ DO CV SWOJE ZDJĘCIE. W NORWEGII TO NIEZWYKLE WAŻNE! Zdjęcie musi być wyraźne, na jasnym tle. Pamiętaj też o uśmiechu :-)

Krok 2

TELEFONICZNA ROZMOWA KWALIFIKACYJNA

Podczas rozmowy telefoinczej zapytamy Ciebie o Twoje doświadczenie w zawodzie oraz kwalifikacje. Zależy nam także na tym, aby dowiedzieć się od kiedy byłbyś w stanie podjąć pracę dla Clockwork. Istotne jest też wstępne sprawdzenie Twoich umiejętności językowych.

Na taką rozmowę powinieneś zarezerwować sobie około 20-30 minut.

Krok 3

ROZMOWA W JEDNYM Z NASZYCH BIUR

Po pozytywnym przejściu 1 etapu, którym jest rozmowa telefoniczna, zaprosimy Ciebie do jednego z naszych biur z Krakowie, Warszawie lub Gdańsku.

Na to spotkanie zarezerwuj sobie około 2 godzin. Zależy nam, aby Ciebie poznać, dopytać o szczegóły zatrudnienia, kwalifikacje i umiejętności językowe.

Ważne są dla nas także Twoje oczekiwania odnośnie pracy i życia w Norwegii.
Na tym etapie otrzymasz od nas także umowę o pracę.

Wzór takiej umowy znajduje się tutaj.

Krok 4

PRZED WYJAZDEM

Nasi doradcy pomogą Tobie zorganizować wszelkie formalności związane z wyjazdem. Koniecznie wydrukuj listę rzeczy, które potrzebujesz zabrać lub załatwić przed wyjazdem.

Clockwork pomoże znaleźć Tobie także pierwsze mieszkanie, w którym będziesz możesz mógł mieszkać przez pierwsze sześć miesięcy pobytu w Norwegii.

Koniecznie zajrzyj do naszej zakładki Pracuj w Norwegii – znajdziesz tam mnóstwo przydatnych informacji.

Przejdziesz też szkolenie BHP w Polsce.

Krok 5

WYJAZD DO NORWEGII

Zapoznaj się z listą rzeczy, które będziesz załatwiać po przejeździe do Norwegii.

Na miejscu czeka na Ciebie szkolenie BHP. Możesz też zapisać się na kurs norweskiego, którego koszty pokryje częściowo Clockwork. Mamy nadzieję, że mieszkanie, które dla Ciebie wybraliśmy jest komfortowe i spełnia Twoje oczekiwania. Warto jednak wkrótce poszukać mieszkania, które będzie jeszcze lepiej dostosowane do Twoich potrzeb.

Pamiętaj, że nasi polscy pracownicy w biurach w Olso, Stavanger i Bergen chętnie służą pomocą w każdej kwestii.