O nas

Jesteśmy profesjonalną agencją pośrednictwa pracy należącą do Clockwork Bemaning AS - norweskiego lidera i eksperta w dziedzinie rekrutacji wyspecjalizowanych pracowników budowlanych.

Dla naszych klientów - norweskich firm usługowych, budowlanych i instalacyjnych - poszukujemy wykwalifikowanych pracowników z branży budowlanej.

Posiadamy:

  • 3 biura w Norwegii: Bergen (główna siedziba), Stavanger oraz Oslo
  • 3 biuro w Polsce: Kraków

Dlaczego CLOCKWORK

Dbamy o naszych pracowników

Z chwilą zatrudnienia w Clockwork, pracownicy z Polski mają takie same prawa i obowiązki, jak zatrudnieni obywatele Norwegii i często mają możliwość pracować w różnych miejscach, dla różnych klientów naszej firmy.

więcej

Oferujemy bogaty pakiet socjalny

W Clockwork dbamy o naszych pracowników, oferując im bogaty pakiet świadczeń socjalnych. W początkowym okresie pobytu w Norwegii zapewniamy także mieszkanie oraz dużą elastyczność i dodatkowe możliwości urlopowe. Pracownikom oferujemy także niezbędne do pracy narzędzia, ubrania robocze oraz sprzęt BHP.

więcej

Należymy do najważniejszych organizacji

Działamy na mocy norweskich przepisów prawa pracy (Arbeidsmiljøloven) oraz posiadamy akredytację Norwegian Labour Inspection (Arbeidstilsynet). Dbamy o prawa naszych pracowników, a dowodem tego jest nasze członkostwo w organizacji NHO (związek, czuwający nad prawami pracowników w Norwegii). Nasi pracownicy chronieni są także przez związek pracowników budowlanych (tariff agreement). Warunki pracy związane z bezpieczeństwem, zdrowiem oraz ochroną środowiska (Health, Safety & Environmental conditions) są dla nas priorytetowe.

więcej

Co mówią o nas

„Robię  to, co lubię i otrzymuję za to odpowiednie wynagrodzenie”

więcej >>

Robert Prajer

„Określicie w czym jesteście dobrzy, przy czym chcecie pracować i to róbcie”

więcej >>

Piotr Piskorski